Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

Sklep internetowy w dużej mierze zajmuje się sprzedażą wędkarstwem podlodowym. Z racji mojego długoletniego doświadczenia w tej dziedzinie. Od 21 lat należę do Podlodowej Kadry Narodowej, a wędkuje około 40 lat. W tym czasie odniosłem wiele sukcesów, zaczynając od najniższego szczebla, kończąc na Mistrzostwach świata gdzie zdobyłem 4 medale drużynowo i jeden brązowy medal indywidualnie. W Mistrzostwach Polski startowałem na najwyższym podium 17 razy w tym 5 medali indywidualnie. Jako jedyny w tym kraju zdobyłem 3 tytuły Mistrza Polski z rzędu i wiele razy stając na niższym podium.

Moja pasja pasja to nie tylko lód, ale również wędkarstwo spławikowe, gdzie wiele razy byłem Mistrzem Okręgu, startowałem również w GPX Polski. Największym sukcesem było wygranie GP Olsztyna na Kanale Szymońskim. Najwyższe miejsce jakie w Mistrzostwach Polski w spławiku zdobyłem było 5.

Wędkarstwem zaraziłem również syna Bartosza, który w wieku 14 lat został Mistrzem Polski w wędkarstwie spławikowym i 2 razy vice-mistrzem w wyższej kategorii. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Słowenii.

Wracając do wędkarstwa podlodowego i produktów które znajdują się w naszym sklepie, są w większości wykonane prze zemnie.

Produkty które wykonuję osobiście to; zanęty, mormyszki (około 100 w 5 różnych rozmiarach), kiwoki, do bałałajek, i do wędek z kołowrotkiem o stałej szpuli, żuczki, błystki podlodowe. Dodatkowo na życzenie klienta kompletuje i uzbrajam wędki podlodowe na życzenie klienta.

Dane Firmy

FIRMA HANDLOWA TOMASZ NYSZTAL

ul.1-Go Maja 15A

12-100 Szczytno

Jesteśmy do państwa dyspozycji

pod numerem telefonu 517 435 699

od poniedziałku do piątku w godzinach:8.00-17.00

natomiast w sobotę od 8.00-14.00

e-mail: t.nysztal25@wp.pl

Zapraszam również na facebook'a: https://www.facebook.com/T.Nysztal/

NUMER KONTA:

PKO BP 23 1020 3639 0000 8802 0099 1026

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl