Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zwroty i reklamacje

Co najpierw?

Masz prawo odstąpić od niniejszej umowy (zwrotu towaru) w terminie 14 dni od dostawy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Po tym czasie możliwość zwrotu wygasa.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji w ciągu 14 dni od dostawy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) – adresy do korespondencji znajdują się niżej. 

Możesz skorzystać z dołączonego przez nas do paczki wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.  

 

Jak zwrócić towar?

Abyśmy mogli zwrócić Ci należne pieniądze, musisz dostarczyć nam zwracany towar na własny koszt, w ciągu maksymalnie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy . Towar nie może nosić jakichkolwiek śladów używania. Jeśli towarem są urządzenia spalinowe, nie mogą być napełnione żadnymi płynami eksploatacyjnymi (olej, paliwo, woda itp.)

Jeśli oryginalne opakowania da się ponownie zamknąć należy je ostrożnie otworzyć tak, aby towar można było z powrotem w nie zapakować. Prosimy nie rozrywaj bez potrzeby opakowania jeśli wahasz się, czy zwrócić towar. Na Twoje życzenie możemy zorganizować transport zwrotny dla towaru. 

 

Jak zwracamy pieniądze?

W przypadku odstąpienia od umowy (zwrotu towaru) zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji oraz po zwrocie towaru wg zasad powyżej.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że zgodziłeś się na inne rozwiązanie – najchętniej dokonamy zwrotu na podane przez Ciebie konto bankowe. W każdym przypadku nie ponosisz żadnych opłat w związku ze zwrotem.

 

Adresy do zwrotów i komunikacji.

FIRMA HANDLOWA TOMASZ NYSZTAL;

ul.1-Go Maja 15A

12-100 Szczytno

 

t.nysztal25@wp.pl

517 435 699

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl